Надійні матеріали для даху

Будь-який приватний будинок повинен бути надійно захищений від опадів. Тому бажано дуже ретельно підбирати матеріал для даху. Які матеріали найчастіше використовують на сьогоднішній день? Враховуючи високу ціну на натуральну черепицю, одним з найбільш затребуваних матеріалів є металочерепиця. Також дуже часто використовують бітумну черепицю та профнастил. Ми підкажемо вам, які переваги має кожен із цих матеріалів. Адже захист даху від опадів, як і утеплення будинку – вкрай важлива справа. Обов’язково зупинимося і на питанні виробників, адже будівельні матеріали повинні бути дуже якісними. Підкажемо, які підприємства займаються не тільки продажем таких матеріалів, але й їх доставкою та монтажем. Адже набагато надійніше мати справу з однією компанією, ніж звертатися за послугами до різних фірм.

Бітумна черепиця

Такий матеріал також має назву м’яка черепиця. Існує два типи такої черепиці. Вона може бути традиційна або самоклеюча. Давайте подивимося, які ж переваги має такий матеріал. Використовуючи бітумну черепицю, ви забезпечуєте не тільки прекрасно шумоізоляцію свого помешкання, а й теплоізоляцію даху. Завдяки тому, що матеріал має діелектричні властивості, ризик потрапляння блискавок практично зводиться до нуля. Велика перевага перед металочерепицею – легкість монтажних робіт, і, відповідно, їх менша вартість. Ще одна особливість – еластичність матеріалу, що не заважає йому бути дуже надійним та мати великий термін експлуатації. Дахи, вкриті бітумом, не будуть руйнуватися через корозію. Якщо ви запланували, що форма вашого даху буде мати складну конфігурацію, краще використовувати гнучкий матеріал. Тому бітум підійде якнайкраще.

Металочерепиця

Тепер варто назвати переваги, які має металочерепиця. Якщо ви маєте якісь особливі побажання щодо кольору даху, тоді вам підійде саме цей матеріал, який ви можете скомпонувати з сайдингом фасаду. Металочерепиця має гарний зовнішній вигляд, зовні нагадує натуральний матеріал. Проте має набагато меншу вагу, що дозволяє легко здійснювати професіональний монтаж. Одразу підкажемо вам компанію, яка здійснює реалізацію виключно якісних будівельних матеріалів. Знайти про неї інформацію ви зможете тут: http://dahstroy.com.ua/catalog/metalocherepicya. Також, якщо вам знадобиться доставка матеріалів в Луцьк, Рівне, Сарни, Хмельницький, ця компанія зможе за короткі терміни здійснити їх транспортування. Звичайно, вам додатково можуть знадобитися аксесуари для даху. Тому окрім будівельних матеріалів, якісних мансардних вікон Факро, ви зможете також придбати всі необхідні аксесуари для даху. Це може бути снігозатримувачі, драбини для даху або інші необхідні аксесуари. Завдяки їх встановленню пересування по даху буде безпечним.

КиевСтар: +38(067) 180-47-78
MTC: +38(066) 670-42-32

Cтроительство дома (коттеджа)
от фундамента до крыши